O nás

Spojuje nás láska ke knihám a dobré společnosti. Žijeme společný příběh.

Spolek Společný příběh funguje od roku 2019 a spravuje několik čtenářských klubů po Praze i online.

Vášnivým čtenářům nabízíme možnost stát se členem našich klubů, kde mohou spolu s ostatními číst a rozebírat vybrané knihy, což vám pomůže vidět příběh očima jiných. Každý člen se může aktivně podílet na výběru četby.

Setkávání klubů probíhá v Praze nebo v online prostoru – podle vašeho zájmu a možností. Setkání pořádáme v češtině nebo angličtině.

Členství v klubech není ničím omezeno – naše zkušenost je, že větší diverzita v jednotlivých skupinách přináší zajímavější debatu.

V případě, že sice čtete rádi, ale nemusíte nutně debatovat ve skupině, bude vám možná lépe vyhovovat Silent Book Club, který je otevřen pro všechny milovníky čtení a knih.

A pokud byste si chtěli zkusit založit svůj vlastní klub, poskytujeme osobní i online konzultace s praktickými tipy, jak takový klub založit, rozběhnout a nenechat vyhasnout. Z konzultací si mimo jiné odnesete ucelený manuál.

Sledujte nás pro více informací o klubech a novinkách na čtenářském trhu a budeme se brzo těšit na osobní nebo virtuální setkání.